COACHING ZAAWANSOWANY: Psychologia procesów grupowych i coaching zespołów (24 CCE)

Z przyjemnością zapraszamy na V-tą już edycję kursu: COACHING ZAAWANSOWANY: Psychologia procesów grupowych i coaching zespołów (24 CCE).

Jest to ostatnia edycja tego kursu w wersji akredytowanej. Pracujemy nad zupełnie nowym programem dla coachów, który wystartuje na przełomie 2022/2023 roku.

Kurs PSYCHOLOGIA PROCESÓW GRUPOWYCH I COACHING ZESPOŁÓW został stworzony dla wszystkich osób, które pracują z grupami: dla trenerów, coachów, liderów, terapeutów, nauczycieli, wykładowców, ekspertów HR.

Termin zajęć: 21, 22, 23 października 2021 (zajęcia będą się odbywać stacjonarnie w Warszawie lub online – w zależności od sytuacji i preferencji Uczestników)

Ostatnio coraz częściej realizujemy procesy coachingu grupowego / zespołowego w formule online, dlatego też zapoznamy Uczestników kursu z możliwymi metodami i narzędziami do zastosowania z zespołami zdalnie oraz stacjonarnie.

Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z zespołami z Polski, Czech, RPA, zespołami międzynarodowymi i międzykulturowymi. Porwadziliśmy coaching zespołów dla grup z branży kosmetycznej, higienicznej, farmaceutycznej, bankowej, medycznej, dla zespołów inżynieryjnych i pracujących w fabrykach, dla sił sprzedaży, marketingu, HR, działów logistycznych i IT, a także dla studentów i pracowników uczelni wyższych.

Dla kogo?

Kurs został przygotowany dla liderów, coachów, trenerów, ekspertów HR, nauczycieli, którzy chcieliby wzmocnić swoją umiejętność rozumienia dynamiki procesów grupowych, a także poznać i skutecznie stosować coaching zespołu oraz coaching grupowy.

Kurs wspiera również rozwój osób, które chcą zrozumieć, co się dzieje – z psychologicznego punktu widzenia – w zespołach, w których obecnie funkcjonują: co utrudnia współpracę, co może budować synergię, a także – jaki one osobiście mają wpływ na grupę.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Więcej informacji na temat tego kursu:https://turangoct.pl/dla-coachow/