Coaching – zgodnie z definicją International Coaching Federation – oznacza “partnerską współpracę z Klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału”. Profesjonalny coach przestrzega zasad Kodeksu Etycznego Coacha i sprawnie posługuje się 8 kompetencjami coachingowymi, aby zagwarantować swoim Klientom opartą na zaufaniu, rozwojowo kompleksową i efektywną interakcję.

Jak wygląda proces coachingowy w Turango?

Procesy coachingowe oferujemy na ten moment tylko dla Klientów biznesowych (w ramach współpracy z firmami, dla pracowników organizacji). Osoby chcące skorzystać z sesji prywatnie zapraszamy do skorzystania z usługi wsparcie psychologiczne – więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj.

W ramach programów coachingowych – w czasie wstępnej konsultacji, omawiamy z Klientem jego potrzeby i określamy, która  formuła współpracy (executive coaching, life coaching, terapia, coaching biznesowy, coaching relacji) będzie najbardziej dopasowana do potrzeb. W ramach coachingu indywidualnego z reguły zapraszamy do udziału w procesach obejmujących od 4 do 12 spotkań coachingowych. Niekiedy Klient potrzebuje się spotkać na dodatkowe spotkanie ad hoc. Czasem procesy coachingowe są wydłużane na życzenie Klienta o dodatkowe spotkania. Spotkania coachingowe odbywają się co 2-3 tygodnie. Pomiędzy sesjami Klient może wykonywać dodatkowe zadania wspierające realizację jego celów.

 

Oprócz sesji coachingu indywidualnego realizujemy również procesy coachingowe dla zespołów. Więcej informacji na ten temat – tutaj: coaching zespołów.

Potrzebujesz konsultacji, aby uzgodnić metodę pracy? Chcesz skorzystać z coachingu dla pracowników w swojej organizacji? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. E-mail: anna.owczarczyk@turangoct.pl

Polecamy artykuł:

Psychoterapia czy coaching? A może szkolenie? Jaką formę rozwoju własnego wybrać?