SUPERWIZJA online dla Coachów – 17 marca 2023 r.

Wczesną wiosną 2018 roku poprowadziłam pierwszą edycję swojego autorskiego, akredytowanego w International Coaching Federation kursu dla coachów. Szkolenie zostało ocenione bardzo pozytywnie i od tamtej pory spotykaliśmy się na warsztatach już wielokrotnie. Jedną z potrzeb zgłoszonych przez Uczestników było, abyśmy cyklicznie organizowali superwizje i mentoringi, również w wersji online, tak aby coachowie z całej Polski mogli, w nich brać udział.

I choć ostatnimi laty moje serce powoli przesuwa się, w stronę psychoterapii, to wciąż coaching i nauczanie coachingu mają w nim swoje znaczące miejsce.

Na rok 2023 zaplanowałam cykl spotkań superwizyjnych “Serce Coachingu”, dla osób zajmujących się z pasją coachingiem. Będą to warsztaty 4 godzinne, w maksymalnie 6-cio osobowych składzie. Niektóre sesje będą odbywać się online, inne – stacjonarnie w Warszawie lub okolicach.

  • Na superwizjach będzie można przepracować swoje trudności, uzyskać wsparcie od doświadczonych kolegów/koleżanek oraz od superwizora, a także znaleźć odpowiedzi na trapiące nas i powiązane z coachingiem kwestie. Niektórzy być może będą chcieli zwyczajnie posłuchać i uczyć się z doświadczenia pozostałych osób – wtedy nie ma konieczności zgłaszania własnego tematu do pracy.
  • Najbliższa taka superwizja odbędzie się 17 marca  2023 r. w godz. 10.00-14.15 przez MS Teams.
  • Pierwszeństwo w superwizowaniu będą miały osoby, które wyślą wcześniej opis przypadku swojej pracy z klientem coachingowym (lub coachowaną grupą) / zgłoszą inny temat, który chcieliby poddać superwizji.
  • Koszt superwizji online – 300 zł netto (369 zł brutto).
  • Po otrzymaniu zgłoszenia na maila: anna.owczarczyk@turangoct.pl ; wyślemy link do spotkania i schemat do opisu przypadku.

Zapraszam na spotkanie tych z Was, którzy są zainteresowani taką superwizją 🙂

Jakby pojawiły się pytania – zapraszam do kontaktu!

Do zobaczenia!

Anna Pędzieszczak – Owczarczyk

Psycholog, Team Coach, Executive Coach, Psychoterapeuta